Léto má být zábava

7. května 2011 v 15:05 | ps-rosien |  Rubrika beze jména:-)


Léto, léto, léto! Konečně se nám zase přiblížilo jedno z nejhezčích období roku. První myšlenka patří tomu, že tohle léto bude určitě fajn a že si ho pořádně užiju. Hned se ale ozve druhá, o hodně depresivnější. Proboha, celou zimu jsem se ládovala k prasknutí a ted mám vylézt v plavkách?! Možná někde u rybníka v lesích, kde budu jen já a maximálně moje rodinka. Ale na koupaliště? Mezi stovku lidí, která bude vyšší, štíhlejší a bla bla všechno než já?
Rozhodla jsem se říct všem těmhle myšlenkám STOP! Nechci už se každý rok stresovat takovouhle hloupostí ( a když se nad tím zamyslím, hloupost to opravdu je ), léto má být hlavně obdobím zábavy, neskutečné pohody, užíváním si, letních lásek, výletů.. Proč si tohle úžasné období kazit přemýšlením o své postavě a o tom, jak vypadá v plavkách? Každý kluk vám řekne, že vypadá skvěle! Trápíme se zbytečně, věřte mi, holky. Asi namítnete, že každý kluk se prvně podívá po holce se skvělou postavou, ale řekněme si, která z nás by neobhlídla vymakaného borce jako prvního? Ale neprohlídneme si pak všechny přítomné kluky? A nelíbí se nám snad skoro každá klučičí postava?Mě tedy ano:-)..
Samozřejmě nemluvím o extrémech. Přílišná vychrtlost neba naopak přílišná "vykrmenost". Vždycky se dá něco dělat. V prvním případě se pořádně najíst, v druhém jíst trochu méně. Nejúčinnější je samozřejmě cvičení. A že vás nebaví? To mě také ne. Ale co zkusit zábavnou zumbu nebo jiný tanec? Při takových aktivitách si ani neuvědomíte, že cvičíte a vida, vy vlastně hubnete a tvarujete postavu. Ani toto není nic pro vás? Nejlepší je vytáhnout kamarádku, přítele, psa..( meze se nekladou ) na pořádnou procházku!
Nedostatky se také dají zakrýt plavkami, příště vám zkusím dát nějaké tipy, jak se o to pokusit.
Ale ted vás prosím, zapomente na trápení s postavou a na léto se prostě jen těšte! Budu se těšit s vámi!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama