Proč vůbec jsi, nevěro?!

6. května 2011 v 19:40 | ps-rosien |  Láska
( Na úvod chci jen poznamenat, že tohle je můj první článek tady, je to spíš jen taková zkouška toho, jestli taky dokážu sesmolit něco alespon trošku smysluplného , takže to prosím berte s rezervou. Budu ráda za jakýkoliv připomínky, případně pochvaly ..Děkuju. )

Už samotné slovo: nevěra v nikom z nás nevzbudí dobrý pocit. I ten, kdo má ohromné štěstí a nikdy ji nezažil, při samotném zaslechnutí tohoto slova ztuhne hrůzou. Nebudu rozebírat, co že to ta nevěra vlastně je, myslím si, že to každý ví, kdyby se našel přece jen někdo tohoto slova neznalý..štastný to člověk!
Chtěla bych se spíš zamyslet nad tím, jestli se dá nevěře ( marně vymýšlím pro toto slovo vhodné synonymum, prostě to budu pořád opakovat, smiřte se s tím ) vůbec nějak vyhnout. Nechcete mi přece namluvit, že nevěra za život potká každého, jednou, dvakrát či dokonce xkrát..
Musíme znát nejčastější příčiny nevěry, abychom se v tom vůbec mohli pitvat dál. Podle jedné nejmenované ankety je jedním z hlavních důvodů nedostatek sexu. Všichni pod 15 ted přejdou k dalšímu odstavci! Něco na tom bude. Představte si následující situaci: potkáte fajn kluka, je krásnej, milej, hodnej.. ale v posteli tak trochu dřevo. A když už ho k sexu konečně dokopete je to jednou za dlouhou dobu. Záleží na vašem sexuálním apetitu, ale po čase by to asi začalo nudit každou z nás. Stejně to mají i kluci. Pokud vám jeho větší potřeba milování nevyhovuje, nezbývá nic, než rozchod. Jestli o toho kluka ale nechcete přijít a sex vám nijak nevadí, nezbývá než se trochu zlepšit..víte jak to myslím
Jestli tahle příčina nebyla nic pro vás, co takhle partnerova touha po změně? Vidíte se každý den, scházíte se na stejném místě.. trochu nuda, ale i přesto s vámi chce váš partner stále být? Snadné, jak sklouznout k nevěře. I tady nezbývá než poradit: někdy ho překvapte něčím originálním, nečekaným. Co si někdy vyjet do jiného města? Zajít do kina někdy na něco jiného než na komedii? Možností je tolik, tak do toho!
Někdo si nevěrou snaží dokázat, že je stále žádoucí, jiný si díky ní zvedá sebevědomí. Lidé jsou různí, tohle jsou jen ty nejčastější důvody.
Dá se tedy nevěře nějak vyhnout? Podle mě to hlavní, na čem záleží, je typ kluka/holky. Někdo umí být skutečně věrný, u jiného se můžete snažit jak chcete, prostě má tu záletnost v krvi, toho většinou nezměníte.
Když už vás nevěra potká, zamyslete se tedy i nad tím, proč to váš partner udělal, nejen nad tím, jak rychle ho co nejdřív pořádně ztrapnit, v horším případě mu to i oplatit. Své chyby byste později mohli litovat, protože nezapomente, nikdo není neomylný, nikdy nevíte, jestli k nevěře nesklouznete i vy..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Alisa Alisa | Web | 6. května 2011 v 19:51 | Reagovat

No ja som mala s bývalým problém v oblasti sexu a no áno, brala som to ako menšiu komplikáciu... Sex som si radšej nahrádzala s iným .

2 Bastett Bastett | Web | 6. května 2011 v 20:03 | Reagovat

Píšeš dobře. Jen se pokus omezit smajlíky. V textu působí trošku rušivě. Mě osobně se pak nejde soustředit na slova. Ale jinak vážně dobrý článek.
Bastett

3 ps-rosien ps-rosien | 6. května 2011 v 20:11 | Reagovat

Alisa: Přesně to, o čem mluvím:)
Bastett: Oo, děkuju moc! Používala jsem je hlavně proto, že téma nevěra je samo o sobě dost smutné téma, smajlíkama jsem se to snažila trochu rozveselit, ukázat, že článek na tohle téma nemusí být jen čistě depresivní. Moc ti děkuju za názor.

4 Dubious cat Dubious cat | Web | 6. května 2011 v 21:09 | Reagovat

Jsem ráda, že se nám tu zrodil nový blog, kde se píše něco smysluplného:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama