Červenec 2011

Trend - jeden barevný nehet

11. července 2011 v 21:06 | ps-rosien |  Fashion
Všimla jsem si toho vlastně náhodou na jedné fotce, na které je zachycena jedna nejmenovaná hvězda. Zaujalo mě to, prohlédla jsem si ještě pár fotek a překvapilo mě, kolik celebrit ujíždí na tomhle trendu. O čem mluvím? Všechny nehty si nalakujete jednou barvou, jen jeden prst (nejčastěji malíček nebo prsteníček) na každé ruce jinou. Je to skvělé oživení krátkých nehtů.

Tipy na kombinace:
1) méně odvážliví: sv. modrá + tm. modrá (nebo jiné barvy světlá + tmavá)
tělová + jakákoliv barva
smetanová + sv. růžová .....
Obecně pokud nejste moc výstřední, je lepší volit barvy světlejší. Nejsou tak výrazné, budete se v nich cítit lépe.
2) více odvážliví: hnědá + zelená
růžová + červená ( i když na oblečení se tyto barvy kombinovat nedají, na nehtech je to opravdu krásné)
fialová + stříbrná .....
Výrazné, tmavé barvičky jsou pro vás to pravé.

Fantazii se samozřejmě meze nekladou, vyhrabejte všechny laky, jaké máte, a zkuste z nich sestavit nějaké dvojice, které k sobě půjdou. Vždy ale platí, že barva nehtů by se měla sladit s oblečením!
Krásné léto s barevnými nehtíky!

O mě

11. července 2011 v 20:10 | ps-rosien |  My diary
Hned ze začátku bych chtěla říct, že tohle je můj první blog, proto asi nebude vypadat tak pěkně jako zkušených blogerek (které mimochodem strašně obdivuju!). Co si představuju pod zkušenou blogerkou? Tím, co ted napíšu, vlastně i odpovím na otázku, co mě sem přivedlo. Už před x lety jsem milovala blogy o věcech, co mě zajímaly. A že mě toho zajímá! Hledala jsem různé modní tipy, něco o mojich oblíbených seriálech (ach, Gilmorky jsou pořád moje ♥ záležitost), snažila jsem se zjistit jestli je má oblíbená hvězda stále svobodná (a čeká na mě ) a samozřejmě jsem hledala různý věcičky o klukách (i když ted si myslím, že hledat na netu je zbytečné, lepší je zjistit všechno přímo od kluka). Poslední dobou se mi ale zdá, že se věková hranice blogerek snižuje...a tím bohužel upadá i kvalita blogů. Te by si někdo mohl říct: ahaa, ta namyšlená kráva si myslí, že když se objeví ona, bude to hned lepší ne-li nejlepší. Ne, tak přesně to si nemyslím. Já nic nezměním, jsem další obyčejná holka, kterou prostě jen baví psát. Chci jen zvednout věkový průměr:-). Neříkám, že 10ti letá holka nemůže být blog, který opravdu o něčem je, takové slečny mají můj obdiv, ale většina blogů...opěvování Biebera, Pattinsona (o kterém si i já myslím, že je zatraceně sexy, ale nedávám to najevo větama typu: ten je tak žůžo sladkej..)kvalita článků nikde..Taky když někde vidím písmo typu: MaM tHe mOcInqoO raDa//D, radši rychle zdrhám. Takže až mě někdo budete chtít pořádně nas..naštvat, napište mi něco touhle vypatlaninou:-). Proto sem se rozhodla udělat si blog, kde budu psát normálně ( a to česky).
A co o mě? Jsem normální holka.Nemyslím si, že bych byla krásná, ale nejsem ani ošklivá. Nestěžuju si každý den, jak strašně vypadám (jak to některý holky dokážou). Někdy to na mě přijde a já bych nejradši ani nevystrčila hlavu ze dveří, ale vykládat to někomu jinýmu nemám za potřebí. Prý působím namyšleně. Víte čím to je? Bojím se lidem hned otevřít. Bojím se, že mě někdo z nich zradí. I přátelům neříkám všechno, pořád si udržuju odstup. Bojím se posměchu. Bojím se divných pohledů. Proto působím odtažitě, chladně, prostě taková ledová královna. Když mám okolo někoho projít apod., zvednu hlavu, tvářím se, že se mě to nijak netýká, nahodím chladnou a asi trochu povýšenou tvář. Tím ale jen schovávám své obavy. Přitom uvnitř jsem jiná. Kdo mě pozná, diví se, že namyšlená prý nejsem vůbec. Uvnitř se cítím tak trochu jako rebel, ale bojím se tu bláznivost, jaká ve mně je, dát najevo. Hromadí se to ve mě, jednou se asi odvážu, zatím to ale nepřišlo. Miluju barvy, energickou hudbu, rychlost.. netypické věci pro ledovou královnu. Ale nikdo to neví, každý mě má zaškatulkovanou jako tu tichou hodnou holku. Zde na blogu chci psát opravdu za sebe.
Je mi osmnáct, připadám si a asi i vypadám mladší. Sem maličká, dřív mi to vadilo, teď už ne, má to svoje výhody - všude se líp protlačím, protože než si mě lidi všimnout, už sem kdesi před nima:-), v klukách ti vzbuzuje ochranitelský instinkt.. Sem hoodně světlá, to mi hodně vadí. Jinak se beru taková, jaká jsem, ale s tímhle se pořád nějak nemůžu smířit. Mám hodně tmavé vlasy, vypadám prostě jako upír, hodně lidí na to má narážky..Dělám sice, že mi to nevadí, ale VADÍ!
Nejradši jím, spím a flákám se:-) Poslouchám muziku, sleduju skoky na lyžích, chodím ven, píšu, kreslím.. Miluju léto, moře, písek..
Už bych asi měla vědět, co ze mě jednou bude. Ale já to nevím. Měla bych se rozhodnout, ale já se neumím rozhodnout ani v restauraci, co si chci dát, natož abych věděla, co chci jednou dělat. Přemýšlím nad psycholožkou, novinářkou a... Prostě vůbec nevím.
Vím ale co chci jinýho. Chci bydlet v Rakousku. Vím v jakém městě, mám i vysněný domov. Mám i vysněného kluka, někdy vám ho třeba popíšu:-). Mám vlastně vysněný celý život. Vím, že takový snění je asi na nic, ale mě to tak nějak pomáhá zbavit se každodenního stresu, cítím se pak líp, víc optimisticky.
Taková jsem. Flegmatik, když sním tak melancholik, když příde můj výbuch, tak cholerik, když jsem s kamarádama, tak sangvinik. Normální osobnost, kterou jen tolik baví psát, že se rozhodla založit si blog. Toť vše.