Mají to hezké holky opravdu jednodušší?

14. července 2011 v 16:36 | ps-rosien |  Rubrika beze jména:-)
Jasně, kdo by nechtěl vypadat jako modelka, líbit se všem klukům, být na party tou nejobletovanější holkou.. ale co takhle se zamyslet nad tím, jestli to má kráska v životě vážně jednodušší? Stejně jako každá mince, i všechno ostatní v životě má dvě strany..

1. Kluci
Všude, kam nádherná holka vkročí, získá obdiv kluků. Navíc taková holka sbalí úplně každého kluka. No jo, ale je to opravdu tak? Ok, všichni kluci by tu krásku brali asi všema deseti. Ale kolik z nich se ji opravdu odváží oslovit? Je možné, že si budou myslet, že taková holka už dávno přítele má, takže on by se jen ztrapnil. Nebo si řekne, že ta holka musí být určitě namyšlená a jemu by se jen vysmála, takže to radši rovnou vzdá. Pak nezbyde krásce nic jiného, než oslovit nějakého kluka sama. Ale co když se bojí? A jsme v začarovaném kruhu..
2. Kamarádky
Upřímně, která holka by chtěla kamarádit s někým, kdo je hezčí než ona? S kočkou, která všude, kam přijde, je hned středem pozornosti, kluci se motají kolem ní a existenci té druhý holky jen málokdo postřehl? Na to je potřeba pořádné množství sebevědomí. Stejně tak ten předsudek - krásné holky jsou namyšlené. Jak víte, že ta holka, která jde na ulici proti vám, s dlouhými vlasy, velkýma očima, štíhlou postavou, krátkou sukní a stylovým tričkem, je namyšlená? I přesto to většinu napadne. Přitom ta holka může být úplně normální, milá slečna, která se jen nebojí chodit pěkně oblékaná.
3. Rodiče
Sestra takové krásky má ze své sestřičky určitě mindrák. Přijde jí nespravedlivé, že její "vlastní krev" jí vyzobala všechnu krásu, která se dala po rodičích podědit. Zdá se jí, že rodiče tuhle ratolest víc hýčkají než jí. Ale někdy záleží jen na úhlu pohledu.. Co když rodiče vidí, že jeded z jejich potomků je roztomilejší a snaží se to tomu druhému vynahradit? Někdy se dokonce stane, že to nemusejí správně odhadnout a můžou tak docela dost srážet sebevědomí svému hezčímu dítku.
4. Škola
Učitelé odjakživa trpí na hezké studentky. Toho už si určitě všiml každý. Krásné holce napíše učitel jedničku s lišáckým úsměvem, i když ví (nejen on, ale i celá třída), že její výkon tomuto ohodnocení ani náhodou neodpovídal. To přece není fér! I tohle má ale svou druhou stranu. Učitelky si na hezké studentky naopak ( a často úplně nesmyslně) zasedávají a dělají jim z jejich studia hotové peklo! Navíc se říká, že krásné holky jsou vždy hloupé. Pak taková holka může jen těžko dokazovat, že ona rozhodně hloupá není, když všichni automaticky berou, že z té žádná inženýrka nebude, maximálně se hodí tak na milenku velkého bosse nějaké firmy.

A určitě bysme našli další a další věci. Opravdu si stále myslíte, že být krásná je výhra?
P.S.: Nezapomente, že krásná duše promění každý obličej v naprosto okouzlující!:-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Blázínek Blázínek | Web | 11. srpna 2011 v 22:58 | Reagovat

Jedna holka ve třídě se snaží bejt tak hezká až je mi z toho na blití... a vida, zjišťuju že do krásy pro kluky mé věkové kategorie stačí větší prsa než má většina holek v našem ročníku... nechápu :DD

2 ps-rosien ps-rosien | Web | 12. srpna 2011 v 11:04 | Reagovat

My naštěstí nikoho takovýho ve třídě nemáme, možná jen jednu, ale ještě to není tak zlý, ale taky znám takový holky. Jasně, klukům jde většinou jen o to. U nás ve třídě je taky největší zájem o tu s největšíma prsama, ale vůbec jí to nezávidím, protože u nás ve třídě není o co stát:-D

3 Blázínek Blázínek | Web | 12. srpna 2011 v 14:16 | Reagovat

Jo, u nás taky né, všehovšudy tam máme 3 kluky, kteří tak nějak ujdou :DD

4 ps-rosien ps-rosien | Web | 13. srpna 2011 v 18:08 | Reagovat

To je ještě dobrý, u nás kluk, jakej ještě vzhledem jde, má to nejhorší chování. Takže u nás niic!:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama