20.8. - sobota

20. srpna 2011 v 17:40 | ps-rosien |  My diary
Omlouvám se, že se tady teď několik dní neobjevilo nic nového. Ne, bohužel sem si nebyla prohřát mé staré kosti někde u moře, ani sem nezískala zlatou kreditku na nákupy a už vůbec sem netrávila tyhle poslední dny flákáním. Což je pro mě neobvyklý, vím, že už všichni víte, že flákání se je ta věc, na kterou mám největší talent. Co že sem všechny ty dny dělala?
Hlídala sem ségře její dcerku. Já a děti, to je téma na dlouhý povídání. Víte, mám je ráda, ohromně, ale po určité chvíli mě začnou štvát. Jasně, svoje děti chci, ale ráda bych, aby byli úplně maličcí a pak přeskočili období asi 3-7 let, protože v té době mi děti přijdou nejukřičenější, nejrozmazlenější.. Prostě je to na dlouhé povídání, radši přestanu:-)
Byla sem u doktorky na kontrole. Na to, že sem den předtím vypila pá piv sem měla nejlepší sedimentaci, jakou sem kdy měla. Od teď už vím, že před návštěvou doktora se musí chlastat a chlastat!:-D (vtip, samozřejmě). Pak mi ale už nějakou dobu strašně padají vlasy. Moje vlasy byly vždy tím, čím sem se chlubila, ale postupně mi ubývají a ubývají. Takž sme to začali řešit, brala mi krev na štítnou žlázu, tak uvidím, co z toho nakonec bude.
Byla sem po dlouhý době zase na brigádě, byla sem ještě nerzvóznější než když sem tam šla poprvý. Moc se mi tam nedařilo, ale můžu si za to sama, byla sem nějak mimo.
Ve čtvrtek sme se šly projít s kamarádkou L. Jen tak si chodíme po městě, povídáme si.. najednou se nás nějakej chlápek zeptal, kde je dobrá restaurace. Tak sem mu něco řekla, no, a on se zeptal, jestli tam půjdeme s ním. Nechtěla sem, ale L. nevěděla, co dělat, tak řekla že jo. Šli sme do jedný hospody, dali si pár piv.. a on začla mít hloupý kecy (určitě víte, jak to myslím). Ze zečátku mi přišel docela v pohodě, vykládal nám o práci (ta mě fascinovala nejvíc, tím si u mě šplhl), ale jak začal být napitý, začal mlet.. prostě nechutnosti. L. vlezlo pivo do hlavy, takže mu tam klidně vykládala kdo ví co. Pak vymysleli, že bysme mohli jít ještě na vodnici. Nechtěla sem, tak zatraceně sem nechtěla, ale nemohla sem v tom nechat kámošku samotnou. Tak sem šla. A tam to teprve přišlo. Jeho hnusný kecy byly ještě hnusnější, ohrabával nás.. bylo to prostě šílený. Nejsem taková, chtěla sem se odtud rychle zdáchnout, ale pořád nás hlídal, ať sme se hnuly, kam chtěly. Kámošce už to taky vadilo, takže sme pak něco vymyslely a šly sme ven. Ale on nás chtěl doprovodit! Jasně že sme nechtěly, aby věděl, kde bydlíme. Takže sme řekly, že doprovodíme my jeho (byl tu na dovolený). Jenže on s náma šel někam k rybníku, kde byla tma jak v pytli a kde nám začal vykládat, že má jen jeden kondom, ale druhá mu to může udělat pusou.. A další takový kecy, jaký nemám v plánu tady zveřejňovat. Ještě že sme byly dvě, to vám řeknu. Sebraly sme se a šly sme pryč. On za náma křičel, že sme mrchy, pak ať počkáme..potom nás doběhl a nabízel nám za to i peníze. Kdybych tam měla něco po ruce, jak já bych ho zmlátila!:-) Po dalším nabízení a nadávání se s náma chtěl druhý den sejít, tak sme mu řekly kdy a kde..a letěly domů, celou cestu sme se ohlížely jestli za náma nejde. Druhý den sme tam samozřejmě nepřišly. Proč to sem píšu, ani sama nevím, možná sem vám tím chtěla jen říct, ať sami s nikým cizím nikam nechodíte, vím, že si teď řeknete něco jako: "Co ta mi má co říkat? Co si o sobě myslí?!!", taky bych si to dřív řekla, ale po týhle nechutný zkušenosti si budu dávat velký pozor. Jen malá rada, asi tak to berte.
Mějte se krásně, dneska mám v plánu ještě napsat nějaký článek, uvidíme:-)
Přesně na takové pláži bych teď chtěla být:-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sim. Sim. | Web | 20. srpna 2011 v 17:56 | Reagovat

Tak to teda, ja by som sa riadne pos**ala, v takejto situácii... :/

Vlasy mi takisto nejakú dobu padali, ale prestalo to. Asi ti nesedí šampón alebo nepoužívaš príliš veľa laku?

A ďakujem. :)

2 ps-rosien ps-rosien | Web | 20. srpna 2011 v 18:27 | Reagovat

[1]: Mi povídej!:-)
Padají mi už delší dobu, šampony sem zkusila střídat, lak si na vlasy ani nedávám.
A nemáš zač:-)

3 M. M. | Web | 23. srpna 2011 v 11:22 | Reagovat

Obdiv! Štěstí, že jste byly dvě!! Mnoo, jak píšeš, kdybys byla sama, tak bych se o tebe nebála (zřejmě bys nešla ani do té hospy), ale kamarádka.. Hlavně, že to dobře dopadlo!! ))
Jinak..zkoušelas 'Activ' od Schwarzkopf..?! Je šampón a sérum, začne působit až po delší době používání, ale jeden z mála, kterému věřím ))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama