23. 8. středa- huups, konec prázdnin se blíží.. a nepočká

23. srpna 2011 v 22:37 | ps-rosien |  My diary
Sem nenapravitelnej lenoch. Ano, ano, ano, já vím. Kdysi před prázdninama jsem si slíbila, že na blog budu dávat každý den nejmíň! jeden článek. Ach, kde ty časy jsou! Nevím, jak se to stalo, ale stalo se.
Víte, začínám mít stres ze školy.
Z 1. dne. Na děcka se těším, máme super třídu, jsem tak ráda, že jsem chytla zrovna je, ale.. spousta holek přes prázdniny byla někde v cizině. Co když se změnily? Nebo budou mít krásné nové oblečení a já si vedle nich budu připadat jak absolutní outsider. Ano, vím, že to jsou naprosté pitomosti. Někdo může mít nesnesitelné spolužáky, učitele.. a já si tady stěžuju na něco takového. Ale nemůžu si pomoct.
Z maturity. Ani ne tak z toho, že ji nezvládnu. Min. rok ji udělal i kluk, jaký jen stěží prolezl všechny ročníky. Tím neříkám, že byl hloupý, to on vůbec není, jen se mu nechtělo učit, takže by se dalo očekávat, že nebude mít dostatečné vědomosti. A jeho státní maturita? 1 a 2. Každý nadává na státní maturitu, já se bojím té školní. Protože jsem si vybrala dva nejtěžší předměty, dva nejhorší učitele. Vím, že můžete říct, že každýmu se může zdát těžké něco jiného, strašný někdo jiný. To je fakt, s tím souhlasím. Ale tohle u nás na škole to o těhle předmětech/učitelích říká většina lidí. Většina se taky přiklonila k osvědčené kombinace něco+zemák. Myslíte si taky, že zemák je nejjednodušší?
Z jednoho učitele. Právě předmět toho učitele jsem si vybrala jako maturitní. Ale já mám ten PŘEDMĚT ráda, už od základky jsem ho chtěla! Jenže ten učitel.. na adaptovacím kurzu si zapamatoval jen mě. To mi ještě tak nevadilo. Ale když má na mě hloupý poznámky i v hodině, vážně se to nedá vydržet. Ostatní se tomu smějou, nechápou, jaké to asi je pro mě..
Také mám stres z kamarádky. Vždy ( i když někdy s malýma přestávkama) jsem si myslela, že je to moje nejlepší kámoška. Ale ona je úplně jiná než já! Na táboře, kde jsme byly před 5ti lety, jsme spolu vůbec nevycházely, holky mi tam říkaly, ať se jí nenechám tak shazovat, že mě jen využívá. Ano, ona je taková. Na jednu stranu fajn, ukecaná, veselá.. na druhou stranu musí být ve všem první, musí mít každýho kluka, jen ona, nikdo jiný. Každý má nějakou špatnou vlastnost, já jich mám až až, ale když se ona poslední dobou ozve jen když něco potřebuje.. když jí napíšu já a ona si vymyslí nějakou výmluvu.. je tohle opravdu ta pravá kamarádka?
To a spousta dalších věcí mi vrtá v hlavě.
Nemůžu se teď zrovna soustředit. Příběh měl mít už dávno další díl, měly tu být další články.. ale nic, nic, nic.
Zítra se tu objeví další díl, pracuju na něm už teď, ale jsem unavená, už ho nezvládnu celý.
Jak se máte vy?
A omlouvám se. Mějte se bájo, kočky!!:-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 candiis candiis | Web | 24. srpna 2011 v 10:01 | Reagovat

já ani nemám tak stresy z toho jaký to tam bude, protože už od prváku máme blbej kolektiv a šíří se tam jedna pomluva za druhou, ikdyž mě to je celkem fuk, nepočítám že se po střední se všema budu vídat :) ale tak.. spíš sem nesvá z toho jestli mi někdo nezasedne mou lavici! :D vím je to blbost, ale já prostě jinde sedět nechci a nebudu! :D

2 Blázínek Blázínek | Web | 24. srpna 2011 v 11:53 | Reagovat

Jo, taky jsem z toho nervní. Už jenom z toho, že jsem se se svojí nejlepší kámoškou celý prázdniny neviděla, protože byla zavřená na chatě. Taky sem nervní z toho, že všechny ty slepice, co byly v naší třídě se posunou na vyšší úroveň a stanou se z nic husy. :-D Jo, a už ses dlouho neukázala na mým blogu... stýská se mu po tvejch dokonalech kometářích :DD

3 ps-rosien ps-rosien | Web | 24. srpna 2011 v 14:43 | Reagovat

[1]: A v jakým ročníku vůbec si?:-) My se na každou hodinu přesouváme někam jinam, takže nemám žádnou MOJÍ lavici:-/ štve mě to, protože ta na základce byla prostě jen moje a to se mi líbilo!:-)

[2]: Zavřená na chatě?:-D Husa už není o tolik horší než slepice, to bude v pohodě:-) a omlouvám se..nic dokonalýho na nich ale neni:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama