Letní láska

5. srpna 2011 v 18:46 | ps-rosien |  Láska
Tohle léto je zatím takový nepovedený -alespoň pro mě-, na to, že už bude za chvíli končit, sem si ho ještě nestihla pořádně užít. A co se mi vybaví, když se řekne léto? Moře, pláž, koupání, zábava, pořádný párty, ale samozřejmě taky letní lásky. Ne že bych každé léto nějakou prožívala, maximálně něco bláznivě kraťoučkého, ale to nepočítám. Ale na jednu takovou lásku vzpomínám moc ráda. A kdy jindy si tak nostalgicky zavzpomínat než teď, když ležím znuděná doma:-)


Bylo to po konci devítky. Na konci června mi moje velká ségra řekla, že můžu jet s nima k moři. Tím velká nemyslím, že by kdoví jak vyrostla, to ne, je stejně maličká jako já, spíš to, že je starší než já, docela o dost starší, má už děti. A ty samozřejmě měly jet taky. Jasně že mě hned napadlo něco v tom smyslu, že jim tam budu dělat jen chůvu, děcka budou řvát a řvát (děti mám ale ráda, nenechte se zmást, teda... stačí mi je vypůjčit si jen na chvíli a nejlíp když spí:-)), prostě sem tam jet nechtěla. Ale došlo mi, že jinak se k moři asi nepodívám a já moře MILUJU! Odjížděli sme hned na začátku července. Den před odjezdem sem už jistě věděla, že tam jet prostě nechci! Šílela sem z toho, vypadala sem asi jako blázen. Ale co se dalo dělat.
Ale jasně že už tušíte, že sem nakonec udělala moc dobře, že sem tam odjela. Jeho sem potkala hned první den v hotelu. Víte, líbí se mi tmavovlasý, hnědoocí kluci se širokýma ramenama..a přesně to on byl. Navíc nosil ty nejkrásnější sluneční brýle a já nevím proč, ale po klukovi, který má sl. brýle, se otočím i kdyby se mi jinak vůbec nelíbil. Takže se asi nebudete divit, že když sem ho v hale potkala, nestačila sem zírat, asi sem i zapomněla zavřít údivem otevřenou pusu, to dělám moc ráda, když sem takhle vykolejená.
Na pláži měli lehátka hned za náma. To byla ohromná náhoda, k našemu hotelu patřila spousta lehátek, že mohli být úplně kdekoliv, ale oni byli za náma! Nebudu kecat, v plavkách vypadal ještě líp než v oblečení předtím. Vím, že každýmu se líbí někdo jiný, takže vám ho tu nijak podrobně popisovat nebudu, ale byl to přesně můj typ.
K bazénu sme zase! náhodou přišli ve stejnou dobu, on skvěle skákal a když se jednou vynořil vedle mě, odvážila sem se použít mou "krásnou" angličtinu. Když si ještě teď vzpomenu na to, kolik práce mi dalo to, sebrat tu zatracenou odvahu, jakou nikdy nemám.. Byl z Rakouska, takže sme tak nějak míchali anglinu s němčinou, i když sem se divila, domluvit se dalo. A tak začala moje nejkrásnější dovolená. Pláž, bazén, procházky.. a všechno s ním. Nikdy sem nechápala, co je tak romantickýho na Benátkách, ale na výletě s ním sem to pochopila. Nebudu vám sem psát jak to bylo skvělý (i když mezi náma-bylo to skvělý!) a další podrobnosti, to by asi bylo nudný. Dalo mi to tolik věcí, nejen že sem si procvičila jazyk (na to sem ale v tu chvíli samozřejmě vůbec nemyslela:-)), ale i získala snad trochu té odvahy. Jak to bylo krátké, tak to bylo bláznivé a opravdové. Nikdo na to léto nezapomenu. Ani na něj.
Teď, když sem si to po sobě přečetla, zní to jako z nějakýho krutě romantickýho filmu, který nesnáším. Ale dneska mám takovou náladu, tak co:-)
Co vaše letní lásky? Podpořte mojí romantickou náladu a napište nějakou story:-) ps-rosien

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 path path | E-mail | Web | 6. srpna 2011 v 10:13 | Reagovat

pekne napísané :) určite to muselo byť fajn zažiť taký letný románik, i keď ja dávam prednosť skôr dlhším vzťahom

2 Lenislavovič Lenislavovič | Web | 9. srpna 2011 v 20:27 | Reagovat

Vážně je to jako z filmu. Tohle se mi tedy nestalo nikdy, ale občas se přihodí něco zvlášního a já si pak zpětně uvědomuji, že se mi stalo něco, co bych nečekala a co se nevidí jen tak.
Ještě k té naší debatě o nicnedělání, právě ony bláznoviny jsou nejlepší! Já když už něco vymyslím, tak je to hrozně přízemní a nezajímavé, na blázniviny nemám představivost a hrozně mě to štve. :D
A na další jízdě jsem jela s jiným autoškolákem, takže otázka nepadla.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama