Jak si udělat nepřátele

20. září 2011 v 16:43 | ps-rosien |  Moje tvorba
Potkat skutečně dobrého přítele je velké štěstí. Někdo ho má takový ranec, že takového "kamaráda do deště" potká i víckrát za život, někdo naopak to štěstí ani vůbec mít nemusí.
Stejně tak si ale myslím, že ani udělat si "dobrého" nepřítele není žádná hračka! Tím myslím skutečného nepřítele, takového, který vás neustále propaluje nenávistným pohledem a ani večer před spaním si nedá pokoj a představuje si alespoň vaší velice krutou smrt. Mezi "menší" nepřátele se ale dají počítat i lidi, kteří vás možná zrovna "nemusí". Většinou jich bývá dost, někdy až víc než dost , ale co kdyby náhodou někdo z vás měl pocit, že má těch nepřítel pořád tak nějak málo? Snadná pomoc, nepřátele si můžete získat snadno a rychle.
Dejme tomu, že zrovna píšete písemku ve škole. Shodou náhod z předmětu, který vám jde. Narozdíl od vašeho spolužáka. Teď byste měli zpozornět! Ideální příležitost k tomu, vytvořit si nepřítele! Co takhle dotyčnému člověku a budoucímu nepříteli v jedné osobě mile, ale nesprávně poradit? Uvidíte, že výsledek na sebe nenechá dlouho čekat.. Jen do vrácení učitelem opravené písemky.
Máte povětšinou holčičí nepřátele a chtěli byste mít i nějakého toho protivníka mužského rodu? Asi nejosvědčenější je pozvat -nebo ještě lépe nechat SE pozvat- dotyčného na fotbalový zápas jeho oblíbeného klubu. Prodrat se do kotle těch největších a nejvěrnějších fanoušků a tam rozprostřít pořádně výrazný transparent, který jim nebude zrovna fandit. Je to sice zdraví poněkud nebezpečné,ale jednu velkou výhodu to má - nepřítelem se vám pravděpodobně nestane pouze onen kluk, ale i celá kupa dalších fanoušků toho klubu. A hned máte tolik mužských nepřátel, nádhera!
Pořád vám počet vašich nepřátel ne a ne stačit? Není nic jednoduššího než počastovat nějakou pořádně peprnou nadávkou každého, koho potkáte! Nebo naopak dělat toho největšího chytrouše pod sluncem, každému radit.. a radit.. a radit. Se vším, vždy a všude. Zprvu budete lidi jen otravovat, ale nebojte, v nenávist se to brzo přehoupne!
Tak co, už máte nepřátel dost? Pokud ano, přeju, ať si je pořádně užijete. :-)

Poznámka pod čarou: Pokus o fejeton.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Blázínek Blázínek | Web | 20. září 2011 v 17:46 | Reagovat

Hezky! Já mám svých nepřátel až dost, ale podle tohohle článku bych si jich udělala nejmíň tisíce :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama