Pondělí- 5.9.

5. září 2011 v 18:11 | ps-rosien |  My diary
Ahoj, tak mě tady máte!:-D Ne, neumřela jsem.
Ani nevíte, jak se stydím!!
Naposledy jsem tu byla někdy před koncem prázdnin, to znamená už týden pryč a já sem ještě nehodila ani jeden článek. Je mi to hloupý už kvůli mě, protože mě prostě baví psát, moc ráda sem nějaké články dávám.. a jak hloupý je mi to hlavně kvůli vám! Pokusím se polepšit, i když zjišťuju, že teď ve čtvťáku radši nebudu nic slibovat, protože kolik toho my budeme mít.. No, o tom víc později:-)
Na konci prázdnin jsem byla v Pardubicích. Myslíte, že to bylo výborný?....... Bylo!:-) Bylo nádherný počasí (teda až na sobotní pořádnou bouřku, která nám totálně vytopila stan), cestu jsme zvládly v pohodě (i když chvilkama to bylo tak tak), s lidma, u jakých jsme byli, jsem to taky nějak přežila.
První den bylo strááášné vedro i na mě, milovníka pařáků, takže to jsme odpoledne strávily lenošením na koupališti.
Druhý den jsme jely do Hradce Kr., jasně že hlavně za nákupama. To si takhle vyjdeme z nádr. haly a hledáme, kde by tak mohlo být centrum. Vydaly jsem se ulicí, která vypadala tak nějak nejvíc zalidněně. Jdeme a jdeme.. a došly jsme až k Tescu. Tesco nechcem! Řekly jsme si. Tak jsme odbočily. A zase jdeme a jdeme. Pak už to na nás bylo nějaký dlouhý, tak jsme vymyslely, že do centra dojdeme podle značky pro AUTA! Jo, jak pořádný paka jsme pořád šly okolo hl. silnice. Pak jsme došly kamsi, kde byly nějaké trhy pro milovníky parolodí, za co se nepovažuju, tak jsme se zeptaly nějaké paní, kde že je nějaké nákupní centrum.Prý máme jít rovně a dojdem tam. Tak už po několikáté za den jdeme a jdeme. Pak jsme konečně dorazily k obchodům! Upřímně už jsem ani neměla náladu na nákupy, tak jsem byla vyřízená! Když jsme něco málo nakoupily, řekly jsme si, že je nejvyšší čas jít, protože než zase dojdem zpátky na nádraží.. Venku najednou koukáme... jo, viděly jsme věž nádr. haly! Byla několik set metrů od nás! Víte, k tomu obchodnímu centru totiž patřilo to Tesco, ke kterému jsme prvně došly...a pak odbočily pryč!:-D
Večer jsme navštívily slavnou diskotéku ve Skořenicích. Bylo tam sakra moc lidí, ale to se mi líbilo! Nechci tu o tom psát žádné podrobnější zážitky, shrnu to jen tím, že to bylo parádní! A ani mi pak nebylo moc špatně, což je jen další plus:-D
V neděli jsme jely do Pardubic, v hospodě po nás číšník chtěl občanku, css:-) Vím, že vypadám taak na patnáct, ale dávat to tak okatě najevo...:-))
V pondělí už jsme odjížděly. Viděla jsem se s jednou kamarádkou z lázní, byla sem moc moc ráda, že jí vidím.
Měly jsme plno zážitků, ale to vás stejně asi nezajímá, tak jsem to vzala jen tak "ve stručnosti".
Jak jste se měly celou dobu vy??:-)
Co školička? Taky jí tak ♥? :-))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama