Regreso nebo-li Návrat na scénu:-)

21. května 2012 v 16:43 | ps-rosien |  My diary
Na začátek suché konstatování: nebyla jsem tu víc než půl roku.
Je mi jasné, že tím jsem své věrné-i nevěrné-čtenáře ztratila.
Jaký byl můj důvod blog nenavštěvovat? Abych byla upřímná, bylo jich víc. Asi nejpodstatnějsí bylo to, že jsem byla ( a dá se říct, že stále jsem) ve čtvrťáku, kde je sice hodně učení, to je fakt, i když já si to samozřejmě nechala na poslední chvíli (měli jste mě vidět minulý týden-pár dní před maturitou, to jsem si málem vyškubala vlasy a slibovala si, že příště už se určitě budu učit hooodně dopředu:-)). Všechnu energii (řečeno s nadsázkou) mi zabíralo úsilí vymyslet, na jakou školu to vlastně chci jít. Myslíte, že teď už to vím? NE!! Je to nejhorší rozhodnutí, jaké jsem zatím musela udělat.
Ve škole jsem bývala každý den až do půl 4, domů přišla unavená, dokonce i víkendy bych celé nejraději prospala.
Ve čtvrťáku také probíhají nejrůznější školní akce-napíšu vám o nich víc v dalším článku- a jen jejich příprava zabere ne zrovna málo času.
Ale od pátku mám maturitu za sebou (uf, uf) a teď už mě čekají jen přijímačky a jinak mám VOLNOOOOOOOOOOO!!! :-) Proto se chci zkusit kouknout zpět na blog.
Jako první chci vám všem, kteří máte čtvrťák ještě před sebou, shrnout, jaké akce vás čekají-a věřte, že to budou akce velice příjemné a bohužel i méně příjemnější, a hlavně chci popsat, jak taková státní i školní maturita vůbec probíhá a co od toho tak můžete čekat.
A další témata na sebe samozřejmě nenechají čekat!:-)
Ciao, ps-rosien
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama